_IGP1394

Výsledky za tento víkend

Víkendové snažení agilidiček bylo rozjeto na několika parkúrech v Severních Čechách.

Sobota

Radka s Barneym se rozhodla jet do Lukova, Bára s Arthurem a Arnošt s Annie odjeli do Chrastavy. Doma zůstala Dana s Fatty.Eva pro změnu celá nedočkavá měla jasný cíl. Odjet do Poznaně a přivézt si krásnou štěněčí slečnu BOC od tatínka Audiho Pavla Koška.Nejlépe se dařilo Radce s Barneym, kdy zvládla 2x parkúry Katky Lerlové a skončila na super 1. místech, škoda těch chybiček.Přesto posíláme velkou gratulaci Radce a Barneymu.

V Chrastavě nás poprvé letos čekala hala. Bára s Arthurem podali velmi solidní výkon a jako nováčci získali krásná místa v první desítce.Německý rozhodčí René Blank nám přichystal vskutku parkúrové lahůdky, včetně řady pastí. Annie se tentokrát rozhodla, že si parkúry užije sama a hned po vstupu do haly dala najevo, že je zde. Byla prostě vyburcována hlasitou atmosférou a tak z toho byl nakonec pro mě trénink a zamyšlení co s tím, když jsme ten den dali 3 disky.

Neděle

Ráno nás v Chrastavě vzbudilo příjemné slunečné mrazivé počasí. Zatím co Bára s Arthurem již ladily formu na zkoušky, já s Anniejsme netrpělivě vyhlíželi bandu holek s Barneym, kteří měly co nejdříve přijet a připojit se k našemu agiliťáckému snažení.Báře se již s Arthurem tolik nedařilo a na parkúrech rozhodčí Reného Blanka skončila s dvojitým diskem.To jsme ještě netušili jak dopadneme my. Po té co nakonec dorazila skupinka agilidiček (Danka s Fatty, Eva s Viky a Radka s Barneym), jsme se zabydleli v příjemné restauraci s výhledem do haly. Postupně jsme se též zapojili do zkouškové agimánie a nestačili se divit.Skóre ten den bylo jasné: rozhodčí – agilidičky 10:0. TAKOVÉHO KANÁRA JSME UŽ DLOUHO NEZÍSKALI.

Přesto ten víkend byl nakonec velmi příjemný. Prostředí v Chrastavě velice pěkné, rozhodčí na jedničku a zázemí závodů perfektní. O to příjemněji bylo, když si k našemu stolu sedl nic netušící Pavel Košek a já jsem dával jednu otázku za druhou Evě a snažil jsem se zjistit, jak se má jejich nový přírůstek do rodiny psí slečna. Byla z toho reakce, kterou vystřihl Pavel na fcb:
„Věřte nevěřte.
V ČR jsou stovky agiliťáků, je spousta závodů a spousta míst. Představte si. V sobotu mám info od chovatelky z Polska, že jedna holčička po Audim odjela do Čech. V neděli jedeme na závody do Chrastavy o něco dříve. Farma má restauraci s výhledem do haly. Přisedneme ke zdánlivě volnému stolu, který se za chvíli zaplní dalšími agiliťáky, kteří od stolu na chvíli odešli. Vychutnávám česnečku, když náhle závodnice, která sedí po levé ruce začne vyprávět právě v tento čas a na tomto místě svým přátelům o štěňátku… Padne číslo štěněte, jeho jméno, jméno chovatelky. A mě brada. Sedím vedle majitelky štěněte. Tímto zdravím Evu Roušalovou, bylo to neuvěřitelné seznámení. Hodně štěstí a radosti s jedničkou!“

Výsledky jsou v záložce AGIPLESK – Výsledky závodů 2013.

spacer