IGP4878

Porta Bohemica Cup V-2014

      O víkendu 17.-18.5.2014 se konala další agi akce. Pro nás již tradiční Porta Bohemica v Píšťanech. Jako vždy perfektně připravené a zorganizované pod vedením Agility Pohoda. Rozhodčí, již také tradiční Zdeněk Spolek nás tentokrát překvapil změnou taktiky stavění parkurů a zařadil i rychlé sekvence a nebyl vyjímkou Jumpingový parkúr v délce 200m. Naše skupinky Agilidiček přijela odhodlaná potvrdit loňské výsledky, včetně účasti ve finále, kde jsme s Annie byli druzí a Eva s Viky vyhrály. Kde že ty loňské stupně vítězů jsou.
V sobotu nám přálo i slušné počasí a naše skupinka Agilidiček docela válela. Podařilo se získat pár zkoušek a postupů do nedělního finále.Domů jsme odjížděli celkem spokojeni. Fatty konečně začíná zvládat slalomy. Já s Annie máme první sadu 3 povinných zkoušek pro získání titulu A3CH a zařadili jsme se k Evě a Viky,
která mám  již spoustu zkoušek navíc. Radka s Lizy zvládla další zkoušku a potvrzuje dobrou  formu a přípravu na přestup do kategorie A2.
Bára s Arthurem válela v L kách a rozhodčí byl nadšen z jejich výkonu. Kamarádi z Málkova získali také pár pěkných skalpů.
 
Neděla ráno nám pokazila docela náladu, už při odjezdu z Teplic nás doprovázel déšť a bohužel neustal ani po poledni.
Po tunélkovém rodeu naše skupinka Agilidiček prořídla. Eva s Viky a Radka s Lizy se odhlásily z dalších běhů, protože jejich dámy v dešti stávkovaly.
A nebyly jediné. Ostatním týmům běh nevadil, ale byl vidět větší respekt z mokrých parkúrů.
Rozhodčí Zdeněk Spolek se snažil maximálně zohlednit nepříznivé podmínky a stavěl bezpečné parkúry. Ve hře jsme nakonec zůstali Já s Annie, Danka s Fatty, Bára s Arthurem a kamarádi z Málkova. Přes nepřízeň počasí jsme si nakonec i nedělní běhy užili i když jsme neobhájili 1. a 2. místa z loňského roku.
 
Výsledky našeho snažení  jsou v záložce AgiZprávy Výsledky závodů 2014
Zde je odkaz na fotky 
http://veteran-ivan.rajce.idnes.cz/Porta_Bohemica_Cup_V_-_17.5.2014/
http://veteran-ivan.rajce.idnes.cz/Porta_Bohemica_Cup_V_-_18.5.2014/ 
 
spacer